W dniu 23 maja 2019 roku w Czeladzi, odbyła się V edycja Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie. Konferencję zorganizowało Mazowieckie Centrum Biznesowe, a wśród prelegentów byli znakomici eksperci z zakresu zarządzania, komunikacji, marketingu, kreowania wizerunku oraz prawa. 

Inauguracyjny wykład został przeprowadzony przez trenera biznesu p. Aleksandrę Laskowską. Pani Aleksandra poruszyła temat menadżera w roli coacha, gdzie wyjaśniła jak znajomość narzędzi coachingowych wpływa na rozwój zawodowy i społeczny pracowników oraz jakość współpracy zawodowej.  Druga prelekcja poruszała kwestię teleopieki, a także systemów kolejkowych i przywoławczych, i była prowadzona przez p Janusza Politowskiego z firmy Kaler. Trzecie wystąpienie podczas części inauguracyjnej prowadził p. Wojciech Krówczyński, który omówił kluczowe kompetencje menedżerskie w ochronie zdrowia. Ostatnim wystąpieniem była prezentacja głównego partnera wydarzenia, gdzie p. Mariusz Myszor, reprezentant firmy Muchaauto, w kilku słowach opisał historię oraz trendy w jakich podążać będzie marka Opel, a także zachęcił do skorzystania z dedykowanej oferty.

Po części wspólnej nastąpił podział na 5 równoległych bloków tematycznych na których mówiono m. in. o Informatyzacji, innowacjach w branży, prawie w placówce medycznej, zarządzaniu w ochronie zdrowia, czy też prowadzeniu specjalistycznych gabinetów stomatologicznych. 

Po panelach tematycznych i kolejnej przerwie na kawę/herbatę oraz zwiedzenie licznych stoisk partnerów wydarzenia przyszedł czas na ostatnie wystąpienia podczas spotkania. W jednej z sal odbywała się prelekcja prowadzona przez p. Monikę Sienkiewicz, która podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą na temat tego co wpływa na skuteczne zarządzanie. W drugiej sali miały miejsce dwie prezentacje: Bezpieczeństwo rozliczeń podatkowych oraz Najczęstsze błędy w RODO.

V edycja Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie, zgromadziła blisko 400 uczestników. W organizacji spotkania pomogło nam 21 partnerów obecnych w części wystawowej oraz merytorycznej. 

Już teraz zapraszamy Państwa do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Zarządzających w Medycynie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które znajdują się na samym dole relacji.

Główni Partnerzy:

Partnerzy spotkania: